Fotokabina Fotoexpress - Bielany
Bielany

Fotokabina Fotoexpress

USŁUGI

Zachęcamy do skorzystania z Fotokabiny FotoExpress  znajdującej się w okolicach foodcourt’u. W fotobudce możecie Państwo wykonać nie tylko pamiątkowe lub zabawne zdjęcie, ale także zdjęcia do oficjalnych dokumentów takich, jak paszport, dowód osobisty, czy prawo jazdy! Ceny zdjęć zabawnych to 10 złotych za komplet 6 zdjęć, zaś zdjęć do dokumentów jedynie 20 złotych za 4 fotografie spełniające wymogi określone w przepisach, a zatem zdecydowanie taniej niż w tradycyjnym zakładzie fotograficznym! FunFotos udziela 100% gwarancji, że zdjęcia zostaną zaakceptowane w każdym urzędzie. Wykonane w fotobudce zdjęcia w wersji cyfrowej można pobrać tutaj.

Fotokabina przyjmuje płatność bilonem, banknotami oraz kartami płatniczymi!

O Firmie:

FunFotos wchodzi w skład Grupy FotoExpress, która jest liderem wykonywania zdjęć do oficjalnych dokumentów takich jak dowody osobiste, paszporty i prawa jazdy. Grupa posiada niemal 200 fotokabin w centrach handlowych i urzędach na terenie całej Polski. W skład grupy FotoExpress wchodzi także serwis służący do wykonywania zdjęć do paszportu i dowodu takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, czy paszport za pomocą telefonów komórkowych i smartphone’ów.

W przypadku chęci skorzystania z fotokabiny FotoExpresss w celu wykonania zdjęć do oficjalnych dokumentów zachęcamy do zapoznania się wcześniej z urzędowymi wymaganiami dotyczącymi zdjęć:

www fotoexpress.biz