you're offline

USŁUGI

U nas spędzisz czas z najbliższymi, zrobisz wygodne zakupy i skorzystasz z bogatej oferty usług! Dobrze być razem!
carte-logo.png

POZNAJ NASZE CENTRUM HANDLOWE

POZNAJ NASZE CENTRUM HANDLOWE

Niezależnie od tego czy chcesz zrobić codzienne zakupy czy znaleźć wymarzoną część garderoby, w naszym centrum w jednym miejscu skorzystasz z oferty wielu marek zlokalizowanych w jednym miejscu. To gwarancja wygody i przyjemnie spędzonego czasu.

 

Zobacz mapę centrum handlowego

caddie logo.PNG

HIPERMARKET AUCHAN

HIPERMARKET AUCHAN

Bogata oferta, świeże produkty spożywcze, marki własne i różnorodne półki cenowe – wszystko to znajdziesz w hipermarkecie Auchan. Znajdź to, czego potrzebujesz w jednym miejscu i w atrakcyjnych cenach!

Hipermarket Auchan zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30- 21:00, a w niedzielę od 6:30 do 20:00.

noun_paint_1765423.png

WYPOSAŻENIE DOMU I OGRODU

WYPOSAŻENIE DOMU I OGRODU

Z nami łatwo wyremontujesz dom i mieszkanie. Olśnisz rodzinę i znajomych komfortowym i designerskim wnętrzem, a także pięknym, przydomowym ogrodem! Śmiało, odważ się na zmianę!
Wifi logo.PNG

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

W naszym wnętrzu dobrze poczują się wszyscy wielbiciele nowych technologii. Na terenie całej galerii handlowej można bez limitu korzystać z bezpłatnej sieci WiFi.  

Znajdziesz u nas również wyspę co-workingową, gdzie można pracować lub uczyć się, korzystając z własnego sprzętu elektronicznego. Zamontowaliśmy tam ładowarki USB i gniazda sieci elektrycznej dla tych, którzy chcą być stale online.  

coffee logo.PNG

PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

Niekrępująca przestrzeń, przyjemne wnętrze i lokale usługowe – to wszystko zapewni przyjemnie spędzony czas, zarówno w gronie najbliższych, jak i podczas chwili dla siebie.

W naszym centrum handlowym znajdziesz wewnętrzny plac zabaw dla dzieci, co pozwoli zorganizować czas najmłodszych.

trefle logo.PNG

SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH

SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH

Chcemy, aby rodziny z dziećmi czuły się u nas swobodnie i dobrze się bawiły. Dlatego całkowicie zmieniliśmy aranżację placu zabaw dla najmłodszych. W kolorowej, pobudzającej dziecięcą wyobraźnię przestrzeni ustawiliśmy nowe zabawki, które uprzyjemnią najmłodszym pobyt w galerii handlowej.

Regularnie zapraszamy na animacje i warsztaty kreatywne, które wciągną do zabawy całą rodzinę i rozwiną zainteresowania dzieci.

noun_business talk_798463.png

MIEJSCE SPOTKAŃ

MIEJSCE SPOTKAŃ

Chcemy włączyć się w to, co ważne dla lokalnej społeczności. Dlatego w naszym nowym wnętrzu można znaleźć miejsca, które zachęcają do spotkań i wspólnego spędzenia czasu. Zapraszamy na lunch do odnowionej strefy restauracyjnej i na spokojną rozmowę przy kawie do jednej ze stref relaksu.

Jeśli cenisz sobie możliwość pracy lub nauki we wspólnej przestrzeni, czeka na Ciebie strefa co-workingowa z bezpłatnym dostępem do internetu.

noun_Parking_110842.png

WYGODNY PARKING

WYGODNY PARKING

Wielu z naszych gości wybiera komfortowy dojazd do galerii samochodem. Przestrzenny parking ze specjalnymi miejscami dla niepełnosprawnych zagwarantuje wygodny postój i brak stresu związanego z poszukiwaniem miejsca.
noun_run_1994844.png

DLA AKTYWNYCH

DLA AKTYWNYCH

Wszyscy miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku znajdą u nas coś dla siebie. Zapraszamy do sklepu Decathlon, gdzie na sportowców czeka tam bogaty asortyment ubrań i obuwia sportowego, akcesoriów, sprzęt sportowy i turystyczny. Profesjonalni sprzedawcy pomogą w doborze produktów, dzięki którym podejmiesz dowolne sportowe wyzwanie!

Lubisz aktywnie spędzać czas i dbasz o formę? Odwiedź całodobowy klub fitness Just GYM, który działa na antresoli naszej galerii handlowej! Możesz tam korzystać z ponad 200 urządzeń do ćwiczeń i wziąć udział w zajęciach grupowych
logobébé.png

Pokoj rodzica z dzieckiem

Pokoj rodzica z dzieckiem

logo TOALETY.png

Toalety

Toalety

logo toilet handicapé 1- Copie.png

Toalety dla osób niepełnosprawnych

Toalety dla osób niepełnosprawnych

logo BANKOMAT - Copie.png

Bankomat

Bankomat

noun_Rocking Horse_1394.png

strefa zabaw dla dzieci

strefa zabaw dla dzieci

noun_coworking area vector_2689844.png

Strefa Coworrkingowa

Strefa Coworrkingowa

noun_bycicle_2897471.png

Strefa Rowerowa

Strefa Rowerowa

noun_Restaurant_2036262.png

Strefa Restauracyjna

Strefa Restauracyjna