you're offline

Korzelik Salony Jubilerskie  BIELANY WROCŁAWSKIE

  • BIŻUTERIA
{{ $t(selectedDay.label) }}
  • {{ $t(key) }}

Korzelik Salony Jubilerskie firma działa pod obecnym szyldem od 1996 r. Nasza pozycja na rynku została wypracowana dzięki wieloletniej współpracy z polskimi i włoskimi producentami biżuterii . Specjalizujemy się w obrączkach ślubnych, pierścionkach zaręczynowych z brylantami i kamieniami szlachetnymi, posiadamy również  rozbudowaną ofertę sprzedaży biżuterii  złotej, srebrnej, modowej oraz zegarków . Nasi klienci szczególnie upodobali sobie obrączki, uznając ich walory jakościowe i wizualne oraz cenę, jak również możliwość ich wykonania z powierzonego złota.

W naszych salonach mogą  Państwo liczyć na obsługę Personelu z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej. Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki naszej obszernej i  wciąż wzbogacanej ofercie oraz niepowtarzalnym wzorom staramy się, aby Salony Jubilerskie Korzelik oferowały każdemu biżuterię, która trafi w jego gusta.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu jubilerstwa, w szczególności naprawa i odświeżanie biżuterii, grawerowanie które jest wykonywane przez specjalistę starą jubilerską metodą ręczną. Prowadzimy również skup złota.

Zapraszamy do naszych salonów.