you're offline
Wróć

Znajdź muzyczne białe kruki

Od 08/05 do 01/06
bielany-gielda_plyt-07052021-390.jpg
Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w sobotę 8 maja w naszej galerii handlowej to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

W najbliższą sobotę pasaż naszej galerii wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć tysiące wyjątkowych płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych. Swoje zbiory udostępnią znani miłośnikom winyli sprzedawcy: Papa Winyl oraz Dadastudio z Wrocławia, Muzyka na okrągło z Poznania, Sklep muzyczny Hit z Pabianic, Frankenstein Vinyl z Ząbkowic Śląskich czy Winylfetysz z Krotoszyna.

Większość płyt to zarówno pierwsze kolekcjonerskie wydania albumów i singli, jak i liczne wznowienia. Wśród dostępnych na giełdzie egzemplarzy znajdą się klasyczne czarne płyty, ale także wydania kolorowe, tzw. picture oraz limitowane edycje. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. W zbiorach będą również bajki i słuchowiska dla dzieci.  

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją kolekcję o prawdziwe muzyczne białe kruki i wyjątkowe egzemplarze, a także porozmawiać ze sprzedawcami, którzy chętnie podzielą się wiedzą i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 8 maja w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od g. 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy!
Share