you're offline
Wróć

Znajdź muzyczne białe kruki

Od 05/02 do 01/03
bielany-gielda_plyt-25022021-390.jpg
Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w piątek i sobotę w naszej galerii handlowej to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Przez dwa dni pasaż naszej galerii wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć aż ponad 10 tysięcy wyjątkowych płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych. Swoje zbiory udostępnią znani miłośnikom winyli sprzedawcy: Papa Winyl oraz Dadastudio z Wrocławia, Muzyka na okrągło z Poznania, Sklep muzyczny Hit z Pabianic, Frankenstein Vinyl z Ząbkowic Śląskich czy Winylfetysz z Krotoszyna.

Większość płyt to zarówno pierwsze kolekcjonerskie wydania albumów i singli, jak i liczne wznowienia. Wśród dostępnych na giełdzie egzemplarzy znajdą się klasyczne czarne płyty, ale także wydania kolorowe, tzw. picture oraz limitowane edycje. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. W zbiorach będą również bajki i słuchowiska dla dzieci.  

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją kolekcję o prawdziwe muzyczne białe kruki i wyjątkowe egzemplarze, a także porozmawiać ze sprzedawcami, którzy chętnie podzielą się wiedzą i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 5 i 6 marca w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w piątek od g. 9:30 do 21:00, w sobotę od g. 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy!
Share