you're offline
Wróć

Zapraszamy na jarmarki antyków, rękodzieła i staroci

Od 26/07 do 05/12
bielany-jarmark-15072021-390.jpg
Miłośników antyków, starych przedmiotów i rękodzieła zapraszamy na jarmarki w naszej galerii handlowej!

Najbliższy jarmark odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia w godzinach pracy galerii handlowej! Kolejne odbędą się w dniach 16-18 września, 14-16 października, 18-20 listopada oraz 1-4 grudnia.

Na stoiskach lokalnych twórców i antykwariuszy będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent dla bliskich, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na jarmarkach będzie dostępna także bogata oferta przedmiotów z mosiądzu i brązu, ozdobne sztućce i naczynia, witraże oraz różnorodne rękodzieło. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów będzie można zakupić trafiony upominek dla każdego kolekcjonera staroci! Na jarmarku pojawią się między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków.

Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

Zapraszamy na zakupy!