you're offline
Wróć

Zapraszamy na jarmarki antyków, rękodzieła i staroci

Od 04/02 do 24/09
bielany-targi_staroci-03022021-390.jpg
Nie lada gratka czeka co miesiąc w naszej galerii handlowej na miłośników antyków, starych przedmiotów i płyt winylowych!

Najbliższe jarmarki antyków, rękodzieła i staroci odbędą się 18-20 marca, 15-17 kwietnia, 13-15 maja, 17-19 czerwca! Stoiska będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej.

Podczas jarmarków na stoiskach lokalnych twórców i antykwariuszy będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent dla bliskich, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na jarmarkach będzie dostępna także bogata oferta przedmiotów z mosiądzu i brązu, ozdobne sztućce i naczynia, witraże oraz różnorodne rękodzieło. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów będzie można zakupić trafiony upominek dla każdego kolekcjonera staroci! Na jarmarku pojawią się między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków.
Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

Zapraszamy na zakupy!
Share