you're offline
Wróć

Wesprzyj potrzebujących!

12/03
bielany-pomagam_bo_lubie-09032022-390.jpg
Tych, którzy zastanawiają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”!

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 12 marca w pasażu naszej galerii handlowej będzie można poznać bliżej wybrane organizacje pożytku publicznego – fundacje stowarzyszenia i organizacje pozarządowe oraz porozmawiać z ich przedstawicielami. Swoją działalność przedstawią m.in.: Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja pomocy zwierzętom Matuzalki, Fundacja ,,Mam marzenie", Fundacja „Serce do serca”, Fundacja Fonis oraz Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku. Podczas spotkania będzie można poznać podstawy języka migowego, dowiedzieć się, jak zaadoptować zwierzę oraz skorzystać z porad behawioralnych dla zwierząt, a także włączyć się w zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów. Z kolei na najmłodszych będą czekały warsztaty kreatywne i zabawy.

Z przedstawicielami OPP będzie można spotkać się 12 marca od godziny 12 do godziny 17.

Serdecznie zachęcamy do udziału!