you're offline
Wróć

W Black Friday zyskasz podwójnie!

26/11
bielany-black_friday_ab-15112021-390.jpg
Black Friday coraz bliżej! To okazja, by skorzystać z wyjątkowych rabatów i promocji w salonach naszych najemców! W niektórych z nich obniżki sięgają nawet 70 procent!

 
APART Rabat 10% na pierwszy produkt albo Rabat 25% na drugi tańszy produkt albo Rabat 50% na trzeci tańszy produkt albo Rabat 80% na czwarty tańszy produkt. Oferta obowiązuje w dniach 22-29 listopada. Promocja nalicza się automatycznie w koszyku. Nie łączy się z innymi rabatami.
CARRY Rabaty do 70%. Promocja dotyczy wybranych produktów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje w dniu 26 listopada.
CCC Rabaty do 40% dla Klubowiczów! Rabat dotyczy wybranych produktów, nie łączy się z innymi promocjami. Oferta bowiązuje: w dniach: 23-24.11 dla Klubowiczów CCC a w dniach: 25-28.11 dla pozostałych klientów. Szczegóły w regulaminie.
DOUGLAS Rabaty do 30% na 300 bestsellerów. Oferta obowiązuje w dniach 19-29 listopada.
DROGERIA SILCARE Oferty specjalne: do wyboru dwa zestawy suprise box, każdy za 44,90 zł.
Rabat 10% na urządzenia. Rabat 30% na pozostały asortyment. Promocja nie obowiązuje na zestawy dostępne w drogerii.
EMPIK Oferty specjalne: Książki 3 za 2 na literaturę, historię, biografię. Zabawki: wybrana oferta do 20% taniej. Promocja obowiązuje w dniach 22-27 listopada.
HEBE Rabaty do 50% na ponad 4300 produktów. Promocja obowiązuje w dniach od 22-28 listopada.
KAMELEON Rabat 15% na cały asortyment i dodatkowe 25% na drugą sztukę. Promocja trwa od 25 do 30 listopada 2021 r.
KORZELIK SALONY JUBILERSKIE Rabat 20% na zegarki Festina i Casio. Rabat 20% na biżuterię modową. Rabat 15% na biżuterię srebrną. Promocja obowiązuje w dniach 26-27 listopada.
LEE WRANGLER Rabat 25% na całą kolekcję FW21. Akcja nie łączy się z innymi rabatami. Oferta obowiązuje dniach 26-29 listopada.
MONNARI Rabaty od 40% do 60%. Oferta obowiązuje w dniach 16-30 listopada.
ORSAY Rabat 30% na cały zakup + podwójne punkty dla wszystkich klubowiczów. Oferta ważna w dniach 26.11- 29.11.2021 w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Dotyczy całej kolekcji. Karty podarunkowe są wyłączone z promocji. Nie łączy się z innymi ofertami. Punkty zostaną podwojone automatycznie na kasie. Dotyczy także nowo zarejestrowanych klubowiczów.
SEPHORA Rabat 20% na ponad 2000 produktów! W tym bestsellery Fenty Beauty, Benefit czy Huda Beauty! Oferta ważna w dniu 26 i 27 listopada w perfumeriach stacjonarnych oraz od 26 do 28 listopada 2021 r. na sephora.pl oraz w aplikacji Sephora. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie obowiązuje na produkty już przecenione, karty upominkowe, usługi oraz koszty dostawy. Szczegóły oferty dostępne u konsultanta oraz na sephora.pl
SO! COFFEE Rabat 20% na wszystkie kawy czarne. Promocja obowiązuje w dniach 26 - 28 listopada.
VIU VIU OPTICA Ciemno już, zgasły wszystkie światła… Nie u nas!
Black Week wchodzi na salony w pełnym świetle!
Modne okulary wszystkich marek tańsze nawet do 50%!
Wybierz swoje idealne okulary w salonie Viu Viu Optica. Oferta obowiazuje w dniach 22-27 listopada.
WOJAS Rabaty do 60% na całą kolekcję. Oferta ważna do 29 listopada.
ZIAJA DLA CIEBIE Rabat 25% na wszystko. Oferta dotyczy marek ziaja, ziajamed, ziajapro. Promocja obowiązuje w dniach 26-27 listopada.

To nie wszystko!

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną promocję dla uczestników naszego programu lojalnościowego Akcja Bonus! Tylko tego dnia punkty w programie naliczamy podwójnie!

26 listopada za każde 10 zł wydane w salonach naszej galerii handlowej otrzymasz 2 punkty w programie Akcja Bonus! Dzięki temu upatrzone nagrody będą jeszcze bliżej Ciebie!

Jak dołączyć do Akcji Bonus i cieszyć się podwójnymi korzyściami?

- na swoim smartfonie wejdź na naszą stronę internetową
- kliknij w ikonkę z prezentem
- zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
- zrób smartfonem zdjęcie paragonu
- program automatycznie przeliczy kwotę na paragonie na punkty
- wymieniaj otrzymane punkty na bony zakupowe i nagrody!
- im więcej zeskanujesz paragonów, tym twoje szanse na nagrodę rosną!

Można rejestrować paragony za zakupy już od kwoty 10 zł. W programie Akcja Bonus nie można korzystać z paragonów z hipermarketu Auchan, a także rejestrować przedpłat i rezerwacji w biurach podróży.

Nagrody za zgromadzone punkty będzie można odebrać już 4 grudnia oraz 18 grudnia w godzinach 12.00 do 18.00 w punkcie obsługi Akcji Bonus w pasażu galerii. Nagrody wydajemy do wyczerpania zapasów!

Bieżące informacje, katalog nagród i regulamin znajdziesz w aplikacji Akcja Bonus. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i klikniesz w ikonkę z prezentem!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku! Umieścimy tam listę aktualnych promocji  dostępnych w sklepach naszej galerii handlowej.  

Serdecznie zapraszamy!