you're offline
Wróć

Radośnie rozpocznij rok szkolny!

03/09
bielany-bajkowy_powrot_do_szkoly-31082022-390.jpg
Nowy rok szkolny warto rozpocząć z uśmiechem na twarzy! W najbliższą sobotę 3 września zapraszamy na otwarcie nowego bezpłatnego placu zabaw przy naszej galerii handlowej i wspólnej zabawy z ulubionymi zabawkami i bohaterami bajek. Od godziny 10.00 do godziny 17.00 najmłodsi będą mogli radośnie spędzić czas z bohaterami bajki „Tomek i przyjaciele”, a wewnątrz galerii handlowej bawić się w świecie samochodów Hot Weels, Matchbox oraz lalki Barbie. Wstęp wolny!

Odwiedź nasz zewnętrzny plac zabaw!

Czas na radosną rodzinną zabawę! Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego otwieramy ogólnodostępny, bezpłatny plac zabaw. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat znajdą na nim przestrzeń do beztroskiego spędzenia czasu. Wielkokolorowe podłoże o różnorodnej powierzchni zachęca do zabawy i puszczenia wodzy fantazji. Na placu zabaw dzieci znajdą również zjeżdżalnię, konstrukcję do wspinania z lin oraz bujaki na sprężynach. Przestrzeń i zabawki są bezpieczne dla dzieci, co potwierdza odpowiedni certyfikat.

Poznaj zasady ruchu drogowego z lokomotywą Tomkiem

W sobotę 3 września z okazji otwarcia zewnętrznego placu zabaw przy dzieci będą mogły spędzić czas w towarzystwie postaci z bajki „Tomek i przyjaciele”. W trakcie wspólnej zabawy będzie można poznać zasady bezpiecznego zachowania na drodze i przejściu kolejowym, dowiedzieć się co oznaczają wybrane znaki drogowe oraz jak korzystać z kolejowego rozkładu jazdy.
Uczestnicy spotkania będą mogli również odwiedzić kolorową strefę balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów.

Z kolei wewnątrz galerii handlowej mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele” wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Zabawa z ulubionymi bohaterami w pasażu galerii handlowej

Podczas spotkania będzie można bawić się w kilku strefach tematycznych, zaaranżowanych w pasażu galerii handlowej. W strefie motoryzacji na gości czekają samochody Matchbox, które od pokoleń inspirują do wielkich przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Moc atrakcji czeka również na miłośników samochodzików Hot Wheels! Wyjątkowe emocje i doskonałą zabawę zapewni stanowisko do konstruowania torów wyścigowych, pełnych różnego rodzaju zakrętów, pętli czy skoków. W tej scenerii dzieci będą mogły wypróbować najlepsze auta i cieszyć się ze wspólnej zabawy.

Wiele radości dostarczy również gra w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej zabawy, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie.

Poznaj świat mody z lalką Barbie

W programie wakacyjnych zajęć coś dla siebie znajdą również miłośniczki mody i świata lalki Barbie!

W specjalnej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać film z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!