you're offline
Wróć

Poznaj tajemnice internetu i zostań youtuberem

28/05
bielany-zostan_jutuberem-19052022-390.jpg
Świat mediów społecznościowych towarzyszy nam na co dzień, a twórcy prezentujący się w serwisach wideo zyskują ogromną popularność i wielu fanów wśród dzieci i młodzieży.

Tych, którzy myślą o karierze internetowych twórców zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w sobotę 28 maja w naszej galerii handlowej od godziny 12:00 do godziny 18:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

STREFA WARSZTATÓW

Podczas kilkugodzinnego spotkania będzie można wziąć udział w licznych warsztatach, które z pewnością ułatwią pierwsze kroki w świecie mediów społecznościowych.

Na młodych uczestników czekają:

• Warsztaty pracy z kamerą i przygotowywania filmów wideo – będzie można nauczyć się jak dobierać kadry filmowe i jak pracować z kamerą i mikrofonem, poznać tajniki przygotowywania wywiadu i pracy w studiu telewizyjnym
• Warsztaty aktorskie – uczestnicy dowiedzą się, jak pracować nad dykcją, jak mówić, żeby zainteresować oglądających oraz jak prezentować się przed kamerą
• Warsztaty projektowania logo – pod okiem profesjonalnego grafika dzieci będą próbowały stworzyć swoje logo
• Strefa green screen, w której będzie można nagrać klip wideo z wybranym tłem
• Sesja zdjęciowa w stylizacjach superbohaterów

DYSKUSJA O ŚWIECIE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Warsztatom będzie towarzyszyło spotkanie, na którym uczestnicy wraz z osobą prowadzącą porozmawiają o różnych obliczach obecności w internecie.

Będzie można dowiedzieć się, jak zadbać o swój wizerunek i uniknąć niechcianych kontaktów, a także czym jest hejt i jak sobie z nim radzić. Uczestnicy będą również dyskutować o zagrożeniach w sieci i zastanawiać się, jak zachować się, gdy spotka nas trudna sytuacja.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież! Po naszych warsztatach świat social mediów nie będzie miał dla Was tajemnic!