you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci!

Od 11/12 do 31/12
bielany-jarmark_rekodziela-09122020-390.jpg
Znajdziesz pomysły na wyjątkowe prezenty od serca! Zapraszamy od 11 do 13 grudnia!

Niewiele ponad dwa tygodnie dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia! Dlatego warto wcześniej zaplanować gwiazdkowe zakupy! Od najbliższego piątku przez trzy dni nasze centrum handlowe będzie gościło stoiska handlowe lokalnych antykwariuszy i twórców. Odwiedzający znajdą na nim wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako wyjątkowy gwiazdkowy prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu!

Na stoiskach będzie dostępna także bogata oferta przedmiotów z mosiądzu i brązu, ozdobne sztućce i naczynia, witraże oraz różnorodne rękodzieło. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów będzie można zakupić trafiony upominek dla każdego miłośnika staroci! Na stoiskach będzie można kupić między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach 11-13 grudnia w pasażu naszej galerii handlowej Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w piątek od g. 9:30 do 21:00, w sobotę od g. 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową od g. 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy!
Share