you're offline
Wróć

Nasze centrum po raz drugi otrzymało certyfikatem SafeGuard

10/06
add this event to your calendar

choose your application

bielany-safe_guard-10062021-390.jpg
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo!

Na co dzień dokładamy starań, by zakupy w naszym centrum handlowym były wygodne, lecz przede wszystkim bezpieczne dla naszych klientów, pracowników i najemców!

Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione przez międzynarodową firmę Bureau Veritas i po raz drugi otrzymaliśmy certyfikat SafeGuard. Dokument potwierdza, że podejmowane przez nas działania są skuteczne, a nasze centrum handlowe spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19!

Przyznanie certyfikatu SafeGuard poprzedziła wnikliwa procedura, podczas której oceniano zgodność rozwiązań stosowanych w centrum handlowym z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi, związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa.

Przypominamy, że aktualne informacje o zasadach bezpieczeństwa i wymogach sanitarnych obowiązujących w naszym centrum handlowym można znaleźć na naszej stronie internetowej, na naszym profilu na Facebooku, a także na licznych plakatach na terenie pasażu.

Dziękujemy Wam, że pomagacie w codziennej trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo! add this event to your calendar

choose your application

Share