you're offline
Wróć

Mobilny punkt szczepień przed galerią handlową

Od 18/08 do 22/08
bielany-szczepciobus-13082021-390.jpg
Zaszczep się bez zapisów w SZCZEPCIObusie! Zapraszamy 18 sierpnia w godzinach 12.00-20.00

Nie musisz się rejestrować, umawiać czy szukać przychodni z wolnym terminem na szczepienie przeciwko Covid-19. We Wrocławiu i okolicach punkt szczepień przyjeżdża tam, gdzie gromadzą się mieszkańcy. MPK Wrocław uruchomiło specjalny autobus – SZCZEPCIObus ­– w którym bez wcześniejszych zapisów może zaszczepić się każda dorosła osoba. W autobusie będzie dostępny jednodawkowy preparat Johnson & Johnson.

W środę 18 sierpnia SZCZEPCIObus zatrzyma się na parkingu przed naszym centrum handlowym w pobliżu wejścia Sobótka. Punkt będzie czynny od godziny 12.00 do godziny 20.00. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, liczy się kolejność zgłoszeń.

Każda osoba, która chce skorzystać ze szczepienia w SZCZEPCIObusie, musi mieć skończone 18 lat i posiadać przy sobie dokument tożsamości, czyli dowód osobisty lub paszport. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Po kilku dniach każdy zaszczepiony, będzie mógł pobrać Unijny Certyfikat COVID w systemie pacjent.gov.pl lub aplikacji mObywatel. Taki dokument ułatwia m.in. podróżowanie po krajach Unii Europejskiej czy wejście do obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych poza limitem osób.

Zachęcamy do odwiedzenia SZCZEPCIObusa! Zatroszczmy się wspólnie o nasze zdrowie!