you're offline
Wróć

Mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19

30/06
bielany-szczepimy_sie-29062021-390.jpg
W najbliższą środę 30 czerwca w godzinach 9.00-19.00 przy naszym centrum handlowym będzie działał mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Będzie można w nim przyjąć preparat marki Johnson & Johnson. Bez wcześniejszych zapisów zaszczepić może się każda osoba posiadająca e-skierowanie wydane w systemie pacjent.gov.pl.

Tych, którzy przed wakacyjnym wypoczynkiem chcieliby zaszczepić się przeciwko Covid-19 i cieszyć się beztroskim urlopem, zapraszamy do odwiedzenia mobilnego punktu szczepień, który będzie działał przed obiektem w pobliżu wejścia Sobótka w środę 30 czerwca w godzinach od 9.00 do 19.00. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, liczy się kolejność zgłoszeń.

Mobilny punkt szczepień powstanie we współpracy z firmą medyczną Rota-Med z Oławy. Obecny na miejscu personel medyczny będzie kwalifikował pacjentów do szczepienia, wykonywał iniekcje i troszczył się o bezpieczeństwo zaszczepionych.

W mobilnym punkcie szczepień przed naszą galerią handlową będzie można przyjąć wyłączenie jednodawkowy preparat marki Johnson & Johnson. Każdy zaszczepiony otrzyma certyfikat wykonania szczepienia, a wszystkie informacje niezbędne do pobrania przez pacjenta Unijnego Certyfikatu COVID wprowadzane są do systemu online i będą widniały w systemie pacjent.gov.pl jako kod QR i docelowo jako tzw. paszport covidowy. Taki dokument ułatwia m.in. podróżowanie po krajach Unii Europejskiej czy wejście do obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych poza limitem osób.

Zapraszamy! Zatroszczmy się o nasze zdrowie!
Share