you're offline
Wróć

Majowe Ekoatrakcje dla całej rodziny!

14/05
bielany-wiosenne_ekowarsztaty-27042022-390.jpg
W sobotę 14 maja zapraszamy na wyjątkową wiosenną akcję ekologiczną. Na odwiedzających naszą galerię handlową czeka mnóstwo atrakcji! Zapraszamy od godziny 11:00 do godziny 18:00.

WYMIEŃ ELEKTROŚMIECI NA SADZONKĘ

Każdy, kto w ramach naszej akcji ekologicznej dostarczy elektrośmieci, będzie mógł otrzymać sadzonkę drzewka owocowego lub warzywa. Roślina, która z nich wyrośnie, z pewnością będzie ozdobą przydomowego ogródka. Ponadto biorąc udział w akcji, będzie można pomóc Stowarzyszeniu „A JEDNAK” z Wrocławia, które wspiera dzieci, młodzież i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Na konto tej organizacji trafi całkowity dochód z dostarczonej podczas zbiórki elektroodpadów.

WARSZTATY DLA DZIECI

Zbiórce będą towarzyszyły wiosenne warsztaty odbywające się w pasażu galerii handlowej. W trakcie zabawy dzieci dowiedzą się, jak rozpoznawać gatunki owoców i kwiatów oraz jak je pielęgnować. Zdobytą wiedzę będzie można utrwalić, oglądając edukacyjną wystawę.

W trakcie zajęć będzie można również poznać tajemnice zapachów ukrytych w przyrodzie i dowiedzieć się, które z nich są wykorzystywane podczas produkcji perfum.

Z kolei podczas warsztatów kreatywnych będzie można wykonać wyjątkowe prezenty i laurki na Dzień Mamy. Pod okiem instruktorów dzieci przygotują upominki z drewnianych serc ozdobionych błyszczącym brokatem. Mali uczestnicy poznają również technikę scrapbookingu i wykorzystają ją do wykonania laurek dla mam. Będzie można również wykonać fantazyjne zawieszki do kluczy czy biżuterię dla mamy.

Ekologiczne warsztaty i zbiórka elektroodpadów odbędą się w sobotę 14 maja. Akcja trwa od godziny 11:00 do godziny 18:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!