you're offline
Wróć

Ekoatrakcje dla miłośników lasu!

23/04
bielany-wiosenne_eko_warsztaty-20042022-390.jpg
W sobotę 23 kwietnia zapraszamy na wyjątkową akcję ekologiczną. Na odwiedzających naszą galerię handlową czeka mnóstwo atrakcji! Zapraszamy od godziny 12:00 do godziny 18:00.

WYMIEŃ MAKULATURĘ NA SADZONKĘ DRZEWA

Każdy, kto dostarczy przynajmniej 10 kilogramów makulatury, będzie mógł otrzymać sadzonkę. Drzewko, które z niej wyrośnie, z pewnością będzie ozdobą przydomowego ogródka. Ponadto biorąc udział w akcji, będzie można pomóc Stowarzyszeniu „A jednak” z Wrocławia, które wspiera dzieci, młodzież i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Na konto tej organizacji trafi całkowity dochód z dostarczonej podczas zbiórki makulatury.

WARSZTATY DLA DZIECI – POZNAJEMY TAJEMNICE LASÓW

Zbiórce będą towarzyszyły wiosenne warsztaty odbywające się w pasażu galerii handlowej. W trakcie zabawy dzieci dowiedzą się, jak rozpoznawać gatunki drzew, ziół i kwiatów, jakie można spotkać w lesie. Poznają również tropy zwierząt zamieszkujących lasy oraz dowiedzą się, jak zachowywać się podczas wycieczki, by ich nie spłoszyć lub nie narazić się na niebezpieczeństwo. Zdobytą wiedzę będzie można utrwalić, oglądając edukacyjną wystawę.

Z kolei w trakcie warsztatów kreatywnych będzie można wykonać postaci zwierząt z papieru, kasztanów oraz żołędzi.
Ekologiczne warsztaty i zbiórka makulatury odbędą się w sobotę 23 kwietnia. Akcja trwa od godziny 11 do godziny 18. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!