Zobacz krasnalową operę!

image

Już wkrótce nasze Centrum zamieni się w operę, gdzie w rolę diw wcielą się krasnale! Przedstawienie, które odbędzie się 11 maja, przeniesie maluchy do kukiełkowego świata skrzatów i czarów. Wstęp bezpłatny!

Spektakl dla dzieci przybliży widzom sylwetki krasnali – Grajka i Melomana. Bohaterów pochłonie wir przygotowań do operetki pt. „Krasnal w operze”. Organizacja wydarzenia okaże się wyzwaniem, a krasnale będą musiały zmierzyć się z kapryśnymi diwami i szalonym reżyserem. Pełna humoru fabuła i operowe przeboje w nowym wydaniu z pewnością zainteresują małych widzów.

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci!

Teatrzyk odbędzie się 11 maja i zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ