Zdobądź nagrodę za świadectwo z wyróżnieniem!

image

Sukcesy dzieci warto nagradzać! 21 czerwca przygotowaliśmy dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci zestawu do nurkowania.

Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości uczniów. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

21 czerwca nasze Centrum Handlowe organizuje akcję pod hasłem „Przynieś świadectwo zgarnij nagrodę”. Upominki - w postaci zestawu do nurkowania, czyli maski pełnotwarzowej i płetw - otrzymają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Liczba nagród jest ograniczona. Nagrody będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu oryginału świadectwa szkolnego oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem w Punkcie Obsługi Konkursu.

Akcja „Przynieś świadectwo, zgarnij nagrody” odbędzie się 21 czerwca. Nagrody będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12.00 do 18.00. Liczba nagród jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ