Targi rękodzieła i staroci

image

Zapraszamy na  wyjątkowe wydarzenie dla miłośników rękodzieła i przedmiotów z duszą! Od 18 do 20 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej odbędą się targi rękodzieła i staroci.

Na stoiskach lokalnych twórców i antykwariuszy będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i ozdoba domu. Odwiedzający stoiska z rękodziełem będą mogli wybierać spośród licznych przedmiotów z porcelany, posrebrzanych naczyń i zastawy stołowej. Będzie można kupić również ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów odbywających się w naszej galerii coś dla siebie znajda miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.

Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od 9:00 do 21:00.

Zapraszamy na zakupy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ