Spotkaj ulubionych bajkowych bohaterów!

image

Wszystkie dzieci, które chcą przeżyć przygody niczym bohaterowie ich ulubionych książek, zapraszamy do udziału w nowym cyklu „Bajkowe soboty”!

Co miesiąc najmłodsi poznają niezwykłe historie, których bohaterami będą Maja i Lasse, Kicia Kocia, Albert Albertson, Wesoły Ryjek, Mama Mu i Pan Wrona oraz Żubr Pompik. Podczas spotkań nie zabraknie okazji do wesołej zabawy. Na dzieci będą czekały różnorodne gry, warsztaty kreatywne, a także kącik czytelniczy, w którym będzie można przypomnieć sobie przygody ulubionych bohaterów i poznać nowe historie.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się 25 stycznia. Dzieci, które odwiedzą nasze centrum handlowe o pełnych godzinach, wysłuchają opowiadań o przygodach nietuzinkowych postaci – Lassego i Mai, którym niestraszne są nawet najbardziej zawikłane łamigłówki! Do przygód pary będą nawiązywać zajęcia dla dzieci, w tym warsztaty detektywistyczne i archeologiczne oraz gra miejska.

Wszystkie spotkania w ramach cyklu „Bajkowe soboty” odbywają się w godzinach 11.00-18.00. Udział w zabawach jest bezpłatny.

Za udział w każdym z comiesięcznych warsztatów będzie można otrzymać pieczątkę na karcie uczestnika. Dla dzieci, które będą regularnie uczestniczyć w zabawach, przygotowano upominki. Kartę uczestnika będzie można otrzymać podczas pierwszego spotkania.  

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin do pobrania

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ