Odkryj tajemnicę nadziemnych krasnali! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

image

Już 10 sierpnia do naszego Centrum zawitają krasnale, których na próżno szukać na ziemi! Przedstawienie przeniesie maluchy do kukiełkowego świata skrzatów oraz wyjaśni tajemnice Słupników. Wstęp bezpłatny! 

Spektakl dla dzieci przybliży widzom sylwetki krasnali, które zamieszkują wrocławskie słupy! Mali widzowie dowiedzą się, że to właśnie dzięki Słupnikom dolnośląskie krasnale wiedzą, komu i kiedy należy pomóc lub jakie sprawy wymagają niezwłocznej krasnoludkowej interwencji. Poza alarmowaniem przed zagrożeniami zajmują się głównie zabawą, w tym wspinaczką i obserwowaniem przechodniów. Historie Słupników i pełna humoru fabuła z pewnością zainteresują małych widzów. 

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci! 

Teatrzyk odbędzie się 10 sierpnia. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 

WIĘCEJ WYDARZEŃ