O krasnoludku, który za kratki trafił – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

image

Czy krasnoludki mogą trafić do więzienia? Takie dziwy tylko we Wrocławiu! Już 12 października nasi goście zobaczą historię jednego z wrocławskich krasnoludków, którego można oglądać za kratami starego więzienia miejskiego. Wstęp bezpłatny!

Spektakl dla dzieci przybliży widzom historię krasnala, który trafił do więzienia! Rzezimieszek, zwany również Więźniem zamieszkuje zwykle ulicę Więzienną we Wrocławiu. Widzowie dowiedzą się, że wypadki chodzą po… krasnalach i nawet te niewinne, poczciwe postacie mogą spotkać nieprzyjemne przygody. Pełna humoru fabuła z pewnością zainteresuje małych widzów.

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci!

Teatrzyk odbędzie się 12 października. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ