O krasnoludkach, które bankomat wymyśliły – teatrzyk dla dzieci

image

Skąd się biorą pieniądze? Oczywiście, że z bankomatu! Już 9 listopada mali goście Centrum zobaczą historię najbardziej przedsiębiorczych, wrocławskich krasnoludków, które postanowiły stworzyć bankomat. Przedstawienie przeniesie maluchy do kukiełkowego świata krasnali, który rządzi się własnymi prawami. Wstęp bezpłatny!

Spektakl dla dzieci przybliży widzom historię krasnoludków, które wpadły na pomysł stworzenia… bankomatu! Choć do niedawna małe stworki nie potrzebowały pieniędzy, to ciekawość świata wygrała i bohaterowie chcą zgłębić tajemnice nowinek technologicznych. Widzowie dowiedzą się, czym zajmują się wrocławskie krasnale – Prawdziwek, Liczykrupa i Szastacz. Pełna humoru fabuła z pewnością zainteresuje małych widzów.

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci!

Teatrzyk odbędzie się 9 listopada. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ