Moda dla zdrowia

Dzięki niepotrzebnym ubraniom kupią specjalny cytobus do darmowego diagnozowania Polek!

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości realizuje akcję specjalną, której dotychczas w Polsce nie było: Zbiera niepotrzebne ubrania, które zamienia na realne pieniądze. Kwiat Kobiecości chce zebrad przeszło milion złotych na zakup mobilnego gabinetu ginekologicznego, dzięki któremu Organizacja dotrze do najmniejszych miejscowości w całej Polsce i udostępni kobietom tak bardzo potrzebne badania cytologiczne, które ratują życie i zdrowie. Razem z marką Promod, francuską marką modową obecną na Polskim rynku od 20 lat oraz portalem fundraisingowym UbraniaDoOddania.pl, który pozwala organizacjom charytatywnym zbierad pieniądze dzięki niepotrzebnym ubraniom, uruchamia 43 stacjonarne punkty w butikach Promod w których każda chętna osoba będzie mogła wesprzed zbiórkę pieniędzy - oddając niepotrzebne ubrania.

#ModaDlaZdrowia – Uratujmy życie tysiącom kobiet! Oddając niepotrzebne ubrania!

W całej Polsce w terminie 8-20.02odwiedzający butiki Promod zobaczą specjalnie oznaczone miejsce, gdzie można będzie zostawid niepotrzebną odzież. W ramach akcji do butików przynieśd można niezniszczone ubrania damskie, męskie oraz dziecięce (spakowane w reklamówki), a każdy 1 kg ubrao zasili konto Organizacji Kwiat Kobiecości o 1zł.

Marka Promod wprowadza do wnętrz swoich butików praktyki promujące proekologiczne postawy, które dodatkowo pomagają wspierad inicjatywy z myślą o kobietach. Z ubrao zalegających w szafach, które trafią w ramach zbiórki do butików, Organizacja Kwiat Kobiecości otrzyma pieniądze na realizację swojego celu, a zebrana odzież trafi do osób, które ponownie z niej skorzystają.

Ida Karpioska – Prezes Organizacji Kwiat Kobiecości:10 lat pracy Organizacji Kwiat Kobiecości chcemy uhonorowad zakupem bardzo potrzebnego cytobusa. Dzięki niemu, jako Organizacja, chcemy bezpłatnie udostępniad go kobietom w całej Polsce – dając im tym samym dostęp do badao cytologicznych, które ratują życie. Każdego dnia w przestrzeni Internetu pojawiają się setki próśb o wsparcie finansowe różnych akcji i celów. My nie chcemy obciążad portfeli darczyoców, a poprosid ich o wczesne porządki wiosenne i przekazanie niepotrzebnych rzeczy na rzecz naszej kampanii. Dzięki naszej akcji można połączyd pożyteczne z przyjemnym, czyli sprzątanie szafy z pomocą naszej Organizacji.

Angelika Ziętek, Kierownik ds. marketingu Promod: Zdecydowaliśmy się wraz z UbraniaDoOddania.pl i Organizacją Kwiat Kobiecości zorganizowad tę akcję, bo czujemy, że możemy połączyd nasze siły w pięknym celu. Nasze klientki często wspominają o problemie piętrzących się ubrao, które zalegają też w szafach ich mężów i dzieci. Nie chcemy, aby odzież, która mogłaby posłużyd innym, trafiała na wysypiska śmieci czy do spalarni. 1kg niechcianych ubrao to 1zł, która przybliża nas do zakupu cytobusa - to naprawdę proste. Jeśli możemy włączyd się w tego typu akcje i powiedzied, że wspólnie uratujemy życie kobiet, decydujemy się bez wahania. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyd na zaangażowanie w akcję naszych klientek, a także pracowników.
Więcej informacji na stronie: www.UbraniaDoOddania.pl/cytobus