Krasnal Obieżysmak odwiedzi nasze centrum!

image

Poznaj największego wrocławskiego łakomczucha! Już 9 marca zawita do nas znany krasnal Obieżysmak, a zabawne przedstawienie z kukiełkami przeniesie maluchy do pełnego skrzatów świata magii. Wstęp bezpłatny!

Obieżysmak to jeden z najbardziej znanych wrocławskich krasnali. Zwykle wyleguje się brzuchem do góry na wrocławskim rynku, ale 9 marca pojawi się na naszej scenie teatralnej. Lubiany przez wszystkich łakomczuch rozbawi do łez małych widzów spektaklu, a wśród epizodów nie zabraknie wątków kulinarnych, mnóstwa przygód, śpiewów, zabawy oraz… niezidentyfikowanych obiektów latających!

Comiesięczne przedstawienia dla dzieci przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki, bogata scenografia i humor obecny w przedstawieniu z pewnością trafią w gusta małych widzów!

Teatrzyk pt. „Przygody Obieżysmaka” odbędzie się 9 marca. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ