Klub Just GYM już wkrótce w naszej galerii handlowej

image

Klub Just GYM o powierzchni 2,4 tys. mkw. zaoferuje zajęcia fitness i dostęp do nowoczesnej, bogato wyposażonej siłowni. Będzie to pierwsza placówka w województwie dolnośląskim.

Klub Just GYM w naszej galerii handlowej będzie czynny non stop. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu będą mogli korzystać z ponad 200 urządzeń cardio, maszyn półwolnych i siłowych oraz 12 różnorodnych stref, m.in. treningu funkcjonalnego, HIIT (ang. High Intensity Interval Training), wolnych ciężarów czy sztuk walki. Klub Just GYM zaoferuje także różnorodne zajęcia grupowe, m.in. Just MOBILITY, Just PILATES, Just CROSS, Just STRETCH czy Just FITBALL.

Klub Just GYM zajmie rozległą przestrzeń na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Auchan Bielany. Klub dostępny będzie dla klientów zarówno od strony pasażu galerii handlowej, jak też z zewnątrz od strony parkingu. Zewnętrzne wejście do klubu będzie otwarte również poza godzinami pracy galerii handlowej i w niedziele niehandlowe. Dodatkowo dla klientów klubu Just GYM uruchomiona zostanie winda z wejściem na poziomie parkingu.

Osoby, które będą chciały skorzystać z oferty nowego Just GYM w Centrum Handlowym Auchan Bielany, powinny wykupić miesięczny karnet. Można to zrobić przez stronę internetową www.justgym.pl lub w samoobsługowych urządzeniach dostępnych przy wejściu do klubu.

O dokładnej dacie otwarcia klubu Just GYM poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

WIĘCEJ WYDARZEŃ