ZAPRASZAMY OD 9:30 DO 21:00, W SOBOTY OD 9:00 DO 21:00, W NIEDZIELE HANDLOWE OD 9:30 DO 20:00

Centrum handlowe Auchan Bielany

Wesołego Alleluja
image

Najbliższe dni wypełnią nam świąteczne przygotowania! Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie zakupów. Życzymy wspaniałych Świąt Wielkanocnych!

Sprawdź szczegóły
Wiosenne kolekcje już w naszych sklepach!
image

Wiosna tuż za rogiem! W pełni przygotowani na nadejście najweselszej pory roku wprowadzamy wiosenne kolekcje i zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych salonów. Dłuższe dni i więcej promieni sł

Sprawdź szczegóły
Wiosenna edycja jarmarku
image

Wszystkich fanów rękodzieła i regionalnych smaków zapraszamy od 29 do 31 marca na wiosenny jarmark. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. oscypki, pierniki oraz biżuteria. Wstęp wolny! Wi

Sprawdź szczegóły
Zdobądź nagrody idealne na piknik!
image

Czas przygotować się do sezonu piknikowego! 30 marca w naszym Centrum rusza wiosenny konkurs.

Sprawdź szczegóły
Krasnal Obieżysmak odwiedzi nasze centrum!
image

Poznaj największego wrocławskiego łakomczucha! Już 9 marca zawita do nas znany krasnal Obieżysmak, a zabawne przedstawienie z kukiełkami przeniesie maluchy do pełnego skrzatów świata magii.

Sprawdź szczegóły
Zamień się w małego konstruktora! – warsztaty naukowe dla dzieci
image

27 kwietnia podczas spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci wykorzystają prawa fizyki w budowie kreatywnych konstrukcji.

Sprawdź szczegóły
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj!
image

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą zakazującą handlu w niedziele, nasze centrum w najbliższym kwartale oprócz 14 kwietnia będzie otwarte tylko w jedną, ostatnią niedzielę każdego miesiąca.

Sprawdź szczegóły
Współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie
image

Ceetrus Polska - właściciel, zarządca i komercjalizator Centrów Handlowych Auchan - angażuje się w inicjatywy, które wspierają osoby potrzebujące i kształtują postawy odpowiedzialne społecznie. W ubiegłym roku firma rozpoczęła współpracę z Fundacja Mam Marzenie, pomagającą spełniać pragnienia ciężko chorych dzieci.

Sprawdź szczegóły

Najlepsze marki