ZAPRASZAMY OD 9:30 DO 21:00, W SOBOTY OD 9:00 DO 21:00, W NIEDZIELE HANDLOWE OD 9:30 DO 20:00

Centrum handlowe Auchan Bielany

Letnie kolekcje kuszą kolorami!
image

Kwieciste sukienki, zwiewne spódnice, lekkie bluzki, słoneczne akcesoria, a wszystko w najmodniejszych tego lata kolorach i fasonach! Warto sprawdzić, co nasze salony przygotowały na nadchodzące wakacje.

Sprawdź szczegóły
Zdobądź nagrodę za świadectwo z wyróżnieniem!
image

21 czerwca przygotowaliśmy dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci zestawu do nurkowania.

Sprawdź szczegóły
Zapraszamy dzieci na mini talent show!
image

8 czerwca w naszym Centrum będzie można zobaczyć muzyczne, taneczne, aktorskie a nawet akrobatyczne występy najmłodszych. Chętne do zaprezentowania swoich talentów dzieci wezmą udział w mini talent sh

Sprawdź szczegóły
Zobacz, jak działają niesamowite materiały! – warsztaty naukowe dla dzieci
image

Inteligentny drut, ciecz nienewtonowska czy znikający atrament będzie można zobaczyć i przetestować 15 czerwca w naszym Centrum. Podczas zajęć naukowych dzieci poznają materiały i substancje, które zd

Sprawdź szczegóły
Bezpieczne lato z mamą i tatą! Odbierz bezpłatne opaski dla dzieci!
image

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nasze centrum handlowe zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Bezpieczne lato”.

Sprawdź szczegóły
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj!
image

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą zakazującą handlu w niedziele, nasze centrum w najbliższym kwartale oprócz 14 kwietnia będzie otwarte tylko w jedną, ostatnią niedzielę każdego miesiąca.

Sprawdź szczegóły
Współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie
image

Ceetrus Polska - właściciel, zarządca i komercjalizator Centrów Handlowych Auchan - angażuje się w inicjatywy, które wspierają osoby potrzebujące i kształtują postawy odpowiedzialne społecznie. W ubiegłym roku firma rozpoczęła współpracę z Fundacja Mam Marzenie, pomagającą spełniać pragnienia ciężko chorych dzieci.

Sprawdź szczegóły

Najlepsze marki