Nie daj się komarom i odbierz bezpłatną opaskę ochronną dla swojego dziecka!

image

Wiosna to nie tylko łąki, lasy, jeziora, ale również… komary, muszki i kleszcze! Na szczęście istnieją na to skuteczne sposoby, o czym będzie przekonywać akcja „Bezpiecznie w plenerze”. 18 maja rodziny odwiedzające nasze Centrum otrzymają bezpłatne opaski chroniące przed owadami.

Na uciążliwe insekty są sposoby! Aby majówki i cały okres wiosenno-letni był wolny od uciążliwych komarów, muszek i kleszczy, wystarczy kilka prostych sztuczek. Już 18 maja nasi goście odbiorą gadżety, które pomogą skutecznie walczyć ze szkodliwymi owadami.

Rodzice, którzy odwiedzą galerię handlową wraz z dziećmi, otrzymają bezpłatne, kolorowe opaski silikonowe na rękę, które dzięki naturalnemu olejkowi cytronelli stanowią skuteczną ochronę przed insektami. Wodoodporne opaski posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, są bezpieczne dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i działają aż do czterech tygodni.

Akcja „Bezpiecznie w plenerze” odbędzie się 18 maja. Bezpłatne opaski przeciwko insektom będą rozdawane od godz. 11:00 do 19:00. Warto się spieszyć, bo liczba opasek jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!  

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ