Jarmark antyków, rękodzieła i staroci

image

Zapraszamy na cykl wyjątkowych wydarzeń dla miłośników, antyków, rękodzieła i przedmiotów z duszą! Od 2 do 4 lipca w pasażu naszej galerii handlowej odbędzie się jarmark antyków, rękodzieła i staroci.

Na stoiskach lokalnych twórców i antykwariuszy będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako ozdoba domu lub jako prezent. Odwiedzający stoiska z rękodziełem będą mogli wybierać spośród licznych przedmiotów z porcelany, posrebrzanych naczyń i zastawy stołowej. Będzie można kupić również ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów odbywających się w naszej galerii coś dla siebie znajda miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.

Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od 9:00 do 21:00.

Kolejne jarmarki antyków, rękodzieła i staroci odbędą się w dniach 20-22 sierpnia oraz 24-26 września.   

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ